Przemysł farmaceutyczny, kosmetyczny, chemiczny

Strona główna » Oferta » Przemysł farmaceutyczny, kosmetyczny, chemiczny
Przemysł farmaceutyczny, kosmetyczny, chemiczny

Oferujemy reaktory, biofermentory, topielniki, zbiorniki i mieszalniki próżniowe, ciśnieniowe i bezciśnieniowe, mieszalniki produktów sypkich. Zbiorniki i mieszalniki wyposażamy w płaszcze grzewczo-chłodzące i izolacyjne, zbiorniki do oczyszczania i filtracji wody, zbiorniki paliwowe i cysterny. Urządzenia produkowane są ze stali nierdzewnej 1.4404 (AISI 316L) i 1.4301 (AISI 304). Do uszczelnienia połączeń statycznych i dynamicznych stosujemy elastomery i polimery z FDA/USP VI. Na życzenie klienta przygotowujemy pełną dokumentację odbiorową i kwalifikacyjną DQ, IQ, OQ, FAT, SAT. Produkujemy urządzenia zgodnie z GMP, cGMP oraz obowiązującymi Rozporządzeniami, Normami, Dyrektywami, tabliczki znamionowe znakujemy CE

Masz pytania odnośnie:Przemysł farmaceutyczny, kosmetyczny, chemiczny
Zobacz również inne nasze usługi
Spawanie stali nierdzewnej
Zakład Ślusarsko-Spawalniczy Andrzej Litarowicz

Ul. Wiosenna 10, 10-361 Olsztyn
Tel.: 667 234 125
E-mail: kontakt@litarowicz.eu

"USŁUGI ŚLUSARSKO-SPAWALNICZE ANDRZEJ LITAROWICZ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Rozwój produkcji i usług w branży metalurgicznej sposobem na odtworzenie gospodarczego dziedzictwa regionu".

Celem projektu jest: Wzrost konkurencyjności firmy USŁUGI ŚLUSARSKO-SPAWALNICZE ANDRZEJ LITAROWICZ na rynku lokalnym, regionalnym, krajowym w związku z wprowadzeniem nowych usług do 31.12.2021r.

Dofinansowanie projektu z UE: 686 157,42PLN"

Logotypy
TOP